Pomiń menu
Logo Artifex Mundi

Aktualności

Imprezy integracyjne w 2021 r.

10.12.2021

Praca zdalna jest już na stałe wkomponowana w naszą kulturę pracy, dlatego dbamy o to, aby od czasu do czasu zobaczyć się też ze sobą twarzą w twarz. Oprócz spotkań na poziomie zespołów dwa razy do roku organizujemy ogólnofirmowe integracje. Jak bawiliśmy się w tym roku?

Letnia integracja w Chorzowie

30 lipca spotkaliśmy się w Parku Śląskim w Chorzowie. Korzystając z letniej pogody, przygotowaliśmy grilla oraz strefę zmagań sportowych. Zagraliśmy m.in. w bubble football, siatkówkę i badmintona. Oczywiście nie mogło też zabraknąć sprawdzonych piłkarzyków i planszówek.

Integracja wyjazdowa do Krynicy-Zdroju

26 listopada wybraliśmy się do Krynicy-Zdroju, gdzie podsumowaliśmy ostatnie półrocze. Po części oficjalnej przenieśliśmy się do strefu chilloutu, gdzie czekało na nas wiele atrakcji: degustacja whisky, kręgle, bilard, retro automaty do gier, a także game room z PS4 Pro i VRspotem. Zadbaliśmy też o chwilę relaksu – podczas całego pobytu w hotelu mieliśmy do swojej dyspozycji baseny, jacuzzi i sauny.

Obie imprezy zorganizowaliśmy oczywiście z zachowaniem procedur bezpieczeństwa związanych z aktualną sytuacją pandemiczną.

Wróć do aktualności
18.05.2023

Artifex Mundi zwiększa przychody i powtarzalne zyski

Wydawca gier w I kwartale osiągnął 15,9 mln zł przychodów, o 44% więcej niż rok wcześniej.