Pomiń menu
Logo Artifex Mundi

Aktualności

Onboarding zdalny w AM

15.07.2021

Ostatni rok udowodnił nam, że pracując zdalnie, możemy realizować naprawdę wyjątkowe projekty. Wiemy też, że czasem wszyscy tęsknimy za biurem, dlatego w Artifex Mundi oferujemy hybrydowy system pracy. To Ty decydujesz o tym, skąd pracujesz.

Co jednak z osobami, które wybierają pracę w 100% zdalną? Nie ma problemu! Jesteśmy przygotowani na współpracę w takim trybie od samego początku naszej wspólnej drogi. Rekrutacja online to dla Ciebie z pewnością nic nowego. Jak jednak wygląda nasz zdalny onboarding?

Telefoniczne przypomnienie

Jeszcze zanim rozpoczniesz proces wdrażania się w styl naszej pracy i zapoznasz się z nowym zespołem, będziemy z Tobą w stałym kontakcie. Już od momentu zaakceptowania oferty sprawimy, że poczujesz się jak u siebie. Możesz spodziewać się od nas telefonu z przypomnieniem, kiedy i z kim zobaczysz się w swój pierwszy dzień pracy. Cały czas jesteśmy też do Twojej dyspozycji i z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, które mogły pojawić się od naszej ostatniej rozmowy!

Welcome pack, czyli witamy na pokładzie!

Wszyscy lubimy niespodzianki. Jeśli kurier nas nie wyprzedzi, to dosłownie chwilę po naszym telefonie możesz spodziewać się paczki. To Twój welcome pack, w którym znajdziesz m.in. naszą bluzę, kubek termiczny i pakiet covidowy. Zależy nam na Twoim komforcie, dobrym samopoczuciu i bezpieczeństwie.

Wsparcie Buddy’ego

Praca w nowym miejscu jest o wiele przyjemniejsza, gdy wiesz, do kogo zwrócić się o pomoc. Dlatego każdy nowy pracownik może liczyć na wsparcie Buddy’ego – kolegi lub koleżanki ze swojego działu lub studia. To właśnie on(a) będzie Twoim pierwszym kontaktem i wsparciem od samego początku pracy w Artifex Mundi.

Twój wielki dzień

Jeżeli to tylko możliwe, staramy się, aby każda nowa osoba na pokładzie mogła spędzić swój pierwszy dzień pracy na miejscu w firmie. Z przyjemnością oprowadzimy Cię po biurze i pokażemy, z jakich udogodnień możesz korzystać (np. biblioteczka i chillout room). Poznasz też pierwszych kolegów i koleżanki przy wspólnej kawie!

Tego dnia poznasz też narzędzia, z jakich na co dzień korzystamy oraz wykonasz badanie DISC D3. Dzięki niemu będziemy mogli poznać i lepiej zrozumieć Twoje preferencje komunikacyjne, źródła Twojej motywacji oraz obszary, w których tkwi Twój potencjał. Poza tym, zakończymy wszystkie formalności administracyjne i ustalimy termin szkolenia BHP.

Nie martw się, jeśli w pierwszy dzień pracy nie możesz zobaczyć się z nami w biurze. Wprowadzimy Cię online. Wystarczy, że uprzedzisz nas o tym wcześniej! Zanim jednak do tego dojdzie, musisz wykonać pierwszy krok! Sprawdź, kogo obecnie szukamy, dołącz do nas i włącz się do gry! Do usłyszenia!

Wróć do aktualności
18.05.2023

Artifex Mundi zwiększa przychody i powtarzalne zyski

Wydawca gier w I kwartale osiągnął 15,9 mln zł przychodów, o 44% więcej niż rok wcześniej.