• en
  • pl
EB Specialist

Jesteśmy Artifex Mundi. Od 15 lat z pasją tworzymy gry z gatunku HOPA i RPG. Mamy na koncie ponad 90 tytułów dostępnych na najpopularniejszych systemach i urządzeniach: PC, Mac oraz na urządzeniach mobilnych (smartfonach, tabletach i innych urządzeniach sterowanych systemami Android, iOS, Windows 10), na konsolach do gier (Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, Playstation 5, Nintendo Switch).

Po momencie ciszy wracamy do gry, aby zrobić kolejny duży krok w rozwoju naszej firmy.

Naszym celem jest tworzenie światowej klasy mobilnych gier f2p i aby to osiągnąć budujemy zespół doświadczonych ludzi łączących najwyższej klasy rzemiosło z artystyczną pasją. Mamy ambicję tworzyć gry, które zostaną z graczami z całego świata na długie lata.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

EB Specialist

Umowa na zastępstwo

Żeby tworzyć nowe światy, najpierw trzeba opanować ten, który nas otacza. Do tego potrzebujemy talentów, które wiedzą jak radzić sobie z questami codzienności. Dołącz do naszego zespołu HR, pomóż nam zadbać o flow studia, a będziesz mieć swój udział w przygodach, które tworzymy dla naszych graczy.

Twoje codzienne zadania to:

  • Udział w realizacji strategii employer brandingowej, w tym: kampanii wizerunkowych, rekrutacyjnych.
  • Zarządzanie kanałami komunikacji w obszarze EB: zakładką kariery, Social Mediami, itp.
  • Pisanie i redagowanie tekstów do publikacji w kanałach zewnętrznych i wewnętrznych (opieka nad firmowym newsletterem).
  • Opieka nad programem ambasadorskim.
  • Organizacja i czynny udział w eventach pracowniczych (stacjonarnych i zdalnych).
  • Wdrażanie i rozwijanie narzędzi employer brandingowych.
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi.
  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska: junior/mid.

  • 2- letnie doświadczenie w obszarze employer brandingu lub pokrewnym.
  • Praktyczna znajomość zasad komunikacji w mediach społecznościowych oraz narzędzi wspierających budowanie wizerunku pracodawcy – szukamy kogoś kto pasjonuje się trendami EB/ HR.
  • Podstawowe kompetencje cyfrowe (pracujemy zdalnie i w modelu hybrydowym)
  • Umiejętność pisania, redagowania i korekty tekstów- warunek konieczny (szukamy osoby z tzw. lekkim piórem).
  • Poczucie estetyki w zakresie oceny projektów graficznych.
  • Umiejętności komunikacyjne.
  • Znajomość trendów w obszarze EB wewnętrznego i zewnętrznego.
  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku oraz bardzo dobra organizacja pracy.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Mile widziana: znajomość branży gier oraz samodzielne opracowywanie materiałów EB od strony graficznej (poziom podstawowy).

Dołączając do Nas pamiętaj o tym, że:

  • Budujemy zespół złożony z zaangażowanych talentów. Zapewniamy pewne zatrudnienie na UoP lub B2B.
  • Rozwój jest kluczem do sukcesu, dlatego możesz być pewny nielimitowanego budżetu na szkolenia.
  • Dobre projekty powstają tylko w wyjątkowej atmosferze. Dbamy o nią opierając się o trzy filary: szacunek, zaufanie, komunikacja. Jasno i bez zadęcia.
  • Ostatni rok pokazał nam, że działając zdalnie można tworzyć wyjątkowe projekty oraz, że wszyscy czasem tęsknią za biurem. Dlatego oferujemy hybrydowy system pracy, w którym to Ty decydujesz skąd pracujesz.
  • Get things done. Wierzymy w zadaniowość, nie godziny. Dlatego promujemy elastyczne godziny pracy.
  • Jeśli jesteś zmotoryzowany / zmotoryzowana, pod naszym biurem zawsze znajdziesz miejsce na swój samochód czy motocykl lub rower.
  • O zdrowie trzeba dbać. Mamy dla Ciebie prywatną opiekę medyczną i kartę sportową.

Oferty pracy

Nadchodzące tytuły