• en
  • pl
Shader Programmer

Artifex Mundi S.A. jest producentem, współproducentem i globalnym wydawcą gier komputerowych z 14-letnią historią działalności na globalnym rynku, od 2016 r notowany na rynku głównym GPW w Warszawie.

Gry z portfela Artifex Mundi dostępne są na najważniejszych platformach sprzętowych, w tym komputerach klasy PC i Mac, urządzeniach mobilnych (smartfonach, tabletach i innych urządzeniach sterowanych systemami Android, iOS, Windows 10) oraz konsolach do gier (Xbox One, PlayStation 4, Nintento Switch).

 Obecnie szukamy osoby na stanowisko

Shader Programmer ( Programista graficzny)

do głównej siedziby Artifex Mundi w Katowicach – jednak jesteśmy otwarci na pracę zdalną oraz model hybrydowy.

Pracujemy nad nowym projektem mobile RPG free to play – twórz go razem z Nami!

Codzienne zadania:

  • Pisanie i utrzymywanie dedykowanych shader’ów na wymagany zakres urządzeń mobilnych
  • Optymalizacja shader’ów i pipeline’ów render’owania na potrzeby najwyższej jakości efektów graficznych
  • Praca w zespole inżynierów, artystów i designer’ów

Zapraszamy Cię do aplikowania jeśli:

  • Masz wiedzę z zakresu programowania shader’ów (HLSL, Cg, GLSL, or SPIR-V)
  • Rozumiesz optymalizację na poziomie GPU na potrzeby urządzeń mobilnych oraz technik profilowania
  • Chcesz się rozwijać i specjalizować w programowaniu graficznym

Mile widziane:

  • Doświadczenie w developmencie gier mobilnych z użyciem silnika Unity 3D
  • Wiedza z zakresu graficznych modeli oświetlenie – wypalanego, jak i liczonego w czasie rzeczywistym GI
  • Doświadczenie w symulacja rzeczywistych materiałów (np. szmatki, włosy)

  • Stałe zatrudnienie (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
  • Nielimitowany budżet na szkolenia
  • Prace w luźnej atmosferze, z szacunkiem i zaufaniem
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym (praca zdalna oraz stacjonarna z biura)
  • Elastyczne godziny pracy (core hours 10:00 – 15:00)
  • Darmowy parking
  • Benefity (opieka medyczna i karta sportowa)

Oferty pracy

Nadchodzące tytuły