Pomiń menu
Logo Artifex Mundi

#Game
N

Włącz się z nami do gry!

Aplikuj

Gry to nasza pasja.

Tworzymy je, następnie udoskonalamy,
ale przede wszystkim żyjemy nimi.

Jesteśmy twórcami, współtwórcami i globalnym wydawcą gier komputerowych. Projektowane przez nas tytuły tworzymy głównie z myślą o mobilnych grach F2P.

Nie zapominamy jednak o innych platformach – w nasze produkcje zagracie zarówno na komputerach klasy PC i Mac, jak i konsolach do gier (Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch).

Artifex się zmienia, ewoluuje – chyba w coraz lepszą stronę :). Robimy ambitne projekty, wymagające wysiłku, umiejętności i ciągłego stawiania czoła nowym wyzwaniom. Nie zawsze jest lekko i przyjemnie, ale jak się coś udaje, jest satysfakcja! Czuję, że tworzymy zespół – pomagamy sobie, dyskutujemy, walczymy i wygrywamy (a czasem remisujemy…) razem. Chcemy być świetni w tym, co robimy – u ludzi wokół widać zarówno pasję, jak i chęć do ciągłego rozwoju, do którego firma i projekty dają pole. A jeśli coś nie wychodzi, pojawiają się trudne tematy – staramy się otwarcie o nich rozmawiać i możliwie szybko dojść do sedna problemu i rozwiązać go. Dobrze jest :)

Tomasz Grudziński

Senior Game Designer

Jeśli jedziesz na urlop, ale piszesz do znajomych z pracy, bo za nimi tęsknisz to znaczy, że pracujesz w Artifeksie. AM to fantastyczni ludzie, pełni pasji i zaangażowania. Wyważeni pomiędzy odpowiedzialnym podejściem do pracy i merytoryką a spontanicznością i odrobiną (albo nie odrobiną) szaleństwa. Z takimi ludźmi dobrze się pracuje :)

Małgorzata Wójtowicz

Associate Producer

Bardzo szanuję AM za podejście do pracownika – to naprawdę przyjazne, „ludzkie” miejsce pracy. I nie chodzi tylko o elastyczne godziny pracy czy różne benefity, ale przede wszystkim o zaufanie. Wiem, że przełożeni wierzą w jakość mojej pracy i w moje starania i nie monitorują każdego mojego kroku, mam dużą swobodę działania, a w kryzysowych sytuacjach mogę liczyć na zrozumienie. Widziałam podejście do np. młodych rodziców, do osób z dłuższymi problemami ze zdrowiem itp. i mogę szczerze powiedzieć, że firma zawsze wychodziła naprzeciw takim osobom. Bardzo cenię również frajdę, jaką daje praca w AM – pochodzimy do gier z wręcz dziecięcym zapałem i naprawdę czuję, że trafiłam do ekipy pasjonatów.

Kamila Wolny

Game Designer

Praca w AM daje mi możliwość stabilizacji, ciągłego rozwoju i poznania super ludzi, na których zawsze mogę polegać i czerpać z ich doświadczenia. Jest to praca, do której chodzę z przyjemnością i nigdy się nie nudzę.

Paweł Wojaczek

UI Artist

AM potrafi zadbać o zespół od strony HR. Praca tego działu jest cały czas odczuwalna i odbierana przeze mnie pozytywnie. Każdy, z kim mam przyjemność pracować szybko reaguje na problemy. Chętnie dzielimy się wiedzą i zawsze możemy liczyć na swoją pomoc w kwestiach technicznych. Mamy tu świetne narzędzia do współpracy zdalnej. Pierwszy raz miałem do czynienia z takimi platformami jak Miro i SyncSketch i jestem pod wrażeniem. Są intuicyjne i bardzo pomocne.

Doceniam też możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami oraz bezpośredni wpływ na to, jak postacie w grze będą się zachowywać. Temat gry, jej klimat, doprowadzanie każdej postaci do perfekcji oraz zespół zapaleńców, który współtworzy daną grę – wszystko to sprawia, że wkładanie wysiłku w pracę naprawdę ma sens. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym projekcie!

Oleh Ridzel

Senior Animator

Wartości

Ludzie

Praca zespołowa jest dla nas bardzo ważna. Cieszymy się, że pracujemy w ambitnym zespole złożonym z ciekawych ludzi. Jeśli zdarzają się nam potknięcia, wyciągamy wnioski i nie poddajmy się. Wręcz przeciwnie – trudności często dodają nam energii do wprowadzania zmian.

Zaangażowanie

Tworzymy gry, które wzbudzają w ludziach emocje. Ciągle dążymy do rozwijania swoich umiejętności i dopieszczamy każdy szczegół naszych produkcji – jak na prawdziwych rzemieślników przystało. Dzięki pasji i zaangażowaniu tworzymy bardzo dobre gry mobilne.

Duma

Sztukę tworzenia gier Hidden Object opanowaliśmy do perfekcji – w tym segmencie udało nam się osiągnąć światowy poziom. Obecnie skupiamy się na mobilnych produkcjach F2P, a w naszym portfolio znajdziecie też gry z gatunku RPG. Cieszymy się, że możecie nas poznać z innej strony!

Swoboda

Uwielbiamy pracę zespołową, ale każdy z nas zachowuje dużą autonomię i samodzielność w swoich działaniach. Tworzymy kulturę opartą na zaufaniu, kreatywności i komunikacji bez zbędnego dystansu, biurokracji i skomplikowanych procedur.

Szacunek

Dbamy o swój komfort pracy, dlatego pracujemy tyle, na ile się wcześniej umówiliśmy. Nasz zespół składa się w dużej mierze z seniorów, ale osoby stawiające pierwsze kroki w gamedevie też świetnie się w nim odnajdują. Doceniamy swoje umiejętności i uczymy się od siebie nawzajem.

Benefity

Tworzymy zgrany zespół, ale każdy z nas ma inne potrzeby.
Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na wdrożenie systemu kafeteryjnego, dzięki któremu każdy z nas może samodzielnie modyfikować swój pakiet benefitów, wybierając spośród ponad 7 500 ofert znanych marek m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę sportową.

Nasz pakiet benefitów obejmuje:

udział w zyskach (program bonusowy)
budżet szkoleniowy
platformę kafeteryjną
możliwość pracy z domu i z biura w centrum Katowic
dofinansowanie udziału w imprezach branżowych
budżet socjalny dla każdego zespołu
imprezy integracyjne
darmowe miejsce parkingowe
chillout room z biblioteką gier

Proces rekrutacji

Zastanawiasz się, jak dokładnie wygląda nasz proces rekrutacyjny?
Poniżej zapoznasz się z nim krok po kroku.

Zaczynamy analizować przesłane do nas CV. Jeśli Twoje zgłoszenie nas zaciekawi, wrócimy do Ciebie z zaproszeniem na spotkanie.

Czas poznać się bliżej! Podczas rozmowy z naszym rekruterem, opowiemy Ci o tym, jak tworzymy nasze gry, co cenimy w pracy i kogo aktualnie poszukujemy. Postaramy się również w możliwie najbardziej precyzyjny sposób przybliżyć Ci charakter projektu oraz zespół i zadania, jakie będą na Ciebie czekać. Bardzo zależy nam też na poznaniu Twoich potrzeb i oczekiwań w stosunku do pracy. Podczas rozmowy możesz oczywiście zapytać o wszystkie interesujące Cię kwestie dotyczące pracy w AM.

W przypadku stanowisk artystycznych, zadanie testowe jest nieodłącznym elementem naszych procesów rekrutacyjnych. Chcemy wynagrodzić Ci czas poświęcony na jego wykonanie, dlatego zadanie jest płatne.

Nasi specjaliści z zespołu projektowego, dokładnie ocenią Twoją pracę i przygotują dla Ciebie informacje zwrotną. Jeśli Twoje zadanie zostanie pozytywnie ocenione, z pewnością otrzymasz zaproszenie na spotkanie z zespołem projektowym.

Obiecujemy – to już przedostatni krok, który przybliży Cię do miejsca docelowego, czyli pracy u nas. Na spotkaniu będziemy chcieli dowiedzieć się więcej o Tobie, przybliżymy też specyfikę projektu oraz nasze konkretne wymagania dotyczące pracy na tym stanowisku. Bez obaw! Postaramy się zrobić wszystko, abyś czuł(a) się podczas niego swobodnie.

Na spotkaniu poszło Ci świetnie i chcemy mieć Cię w naszej drużynie. Dlatego wracamy do Ciebie z ofertą, po przyjęciu której wprowadzamy Cię w świat Artifex Mundi. W końcu czas, abyśmy stworzyli kolejną grę – tym razem z Twoją pomocą!

Aplikuj

Aktualne oferty

Senior Programmer

Unsolved
Katowice / praca zdalna / system hybrydowy

Game Designer – Live Ops

Unsolved
Katowice / praca zdalna / system hybrydowy

Senior IT Administrator

Back Office
system hybrydowy
Zobacz wszystkie

FAQ

Tak! Od momentu złożenia aplikacji, przez rozmowy rekrutacyjne i zadanie testowe aż po samo złożenie oferty – wszystkie te etapy przejdziesz bez wychodzenia z domu.

Zapraszamy Cię do wykonania zadania testowego. Jego typ jest uzależniony od stanowiska, na które obecnie aplikujesz. Czasami są to zadania dość złożone i rozbudowane. Pamiętaj jednak, że zawsze płacimy za ich wykonanie!

Jeśli z różnych przyczyn nie jesteś w stanie wykonać w pełni danego zadania, zachęcamy Cię do rozwiązania chociaż jego części i napisania krótkiego komentarza – bardzo chętnie się z nim zapoznamy. Podczas pracy nad zadaniem zapraszamy Cię do kontaktu z nami – pytaj śmiało o wszystko, co pozwoli Ci przybliżyć się do sukcesu i pamiętaj, że zrobione jest lepsze od perfekcyjnego.

Praca zdalna to stały element naszej kultury pracy. Wiemy jednak, że wszyscy czasem tęsknimy za biurem, dlatego w AM oferujemy hybrydowy system pracy – to Ty decydujesz o tym, skąd pracujesz!

Kontrakt B2B to umowa między dwiema firmami. Najczęściej będzie to z jednej strony osoba samozatrudniona, prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, a z drugiej – firma zlecająca wykonanie pewnych usług.

Samozatrudnienie wiąże się więc z prowadzeniem firmy we własnym imieniu oraz dodatkowymi „obowiązkami”: wystawianiem faktur, opłacaniem składek ZUS i prowadzeniem księgowości. Wszystkie te zadania można jednak zlecić specjalistycznym biurom rachunkowym.

Kontrakty B2B są szeroko stosowane w świecie IT, ponieważ taka forma współpracy niesie za sobą sporo korzyści dla samozatrudnionego. W naszej firmie traktujemy wszystkich współpracowników w sposób partnerski i gwarantujemy im taki sam dostęp do dodatkowych benefitów w ramach systemu kafeteryjnego oraz elastyczne podejście do godzin i dni realizacji usług bez obaw o zmniejszenie wynagrodzenia. Wszyscy mają możliwość korzystania zarówno z nielimitowanego budżetu szkoleniowego, jak i szansę na dodatkowe wynagrodzenie w ramach obowiązującego u nas programu bonusowego.